Turkish – Andreas Klamm Sabaot

Turkish – Andreas Klamm Sabaot

Andreas Klamm Andreas Klamm Sabaot olarak bilinen Andreas Klamm Sabaot Almanya’da Rhein Ludwigshafen kentinde 6 Şubat 1968 tarihinde duyuyorum doğdu. O-Tunus Fransız ve Almanya ailesinin soyundan olduğunu. 1984 yılından bu yana Andreas Klamm Sabaot 1986 yılında kurulmuş bir gazeteci, muhabir, muhabir, TV Yapımcısı, Radyo Yapımcısı, Medya yapımcı, sanatçı, Radyo TV IBS Liberty yerel Kamu TV’de ve için host ve sunucu olarak çalışmaktadır O yazarıdır 11 kitap. Şöyle yazdı ve İngilizce ve Almanca dillerinde kitaplarını yayınladı. Almanya’da yerel Kablo TV’de 16 yaş iken Andreas Klamm Sabaot ilk TV şovları ve Radyo programları hazırlayıp sundu.

andy1

Andreas Klamm Sabaot üç ciddi kaza kurbanı oldu. 1998 yılından beri devre dışı bırakılır ve onun sağlık koşulları ciddidir. O tekerlekli sandalyede onun müzik üretir. O klavyeyi çalabiliyor ve klavyeci olarak aktiftir.

Radyo IBS TV Liberty o 1986 1000 TV Programları 1000 Radyo Programları beri üretti. Onun TV Productions ve Radyo Productions Andreas Klamm Sabaot Bazı onun You Tube Kanal hediyelerini (http://www.youtube.com/andreasklamm).

sanatçı Birleşik Krallık, Almanya ve bazı şirketlerin kurdu ve Birleşik Krallık’ta ve Almanya’da hem de çalışıyor. O da kurucusu, genel müdürü ve ŞİMDİ İngiliz Haber Dergisi, Radyo TV IBS Liberty, IBS TV Liberty, IBS Bağımsız Broadcasting Service Özgürlük, Özgürlük ve Barış olarak 12 kar amacı gütmeyen kuruluşlar, baş editörü! İnsan Hakları Muhabirler, ISMOT Uluslararası Sosyal ve Tıbbi Destek Ekibi, IRSC küresel Uluslararası Mülteci Destek Topluluğu, bragersonet Brezilyalı Alman Dayanışma Ağı ve diğer dernekler

Ocak 2016 yılında müzisyen, müzik yapımcısı, şarkıcı, şarkı yazarı ve besteci olarak ek kariyerini başlattı. Şubat 2016 yılında 24 single ve üç müzik albüm çıkardı. Onun müzik yapımları bestecisi, şarkı yazarı, şarkıcı, yazar, müzik yapımcısı, müzik, video üreticisidir. Daha fazla bilgi www.andreasklammsabaot.com mevcuttur.

onun müzik yapımları türü Alternatif, Elektronik, Pop, R & N, Alternative Rock, Caz ve klasik müzik vardır.

Andreas Klamm Sabaot Müzik yapımları için ana sloganı “sınırları olmayan müzik keyfini ve kutlamak için” denir.

studio467luma

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s